SINSKIN - Create New Rules Bez kategorii CREATE NEW RULES

CREATE NEW RULES

SUMMER EDITION

Gotowe na podbój lata z SINSKIN? Poznajcie nowe, limitowane kolekcje od marki i Ambasadorki Patrici Kazadi!

SINSKIN YOU & MINI ME

Prezentujemy limitowaną serię mini produktów, idealnych na lato! Odważne kolory prosto ze świata mody i urody, oraz ich nasycone odcienie, pozwolą stworzyć zachwycające wariacje makijażowe.

Dzięki niewielkim opakowaniom kosmetyki zmieszczą się w każdej torebce i dotrzymają kroku w pędzie jaki towarzyszy podczas letnich dni. YOU & MINI ME to: mini wegańskie maskary, mini błyszczyki oraz mini eyelinery. Bez względu na to czy spędzamy lato w mieście czy w podróży, chcemy wyglądać świeżo i promiennie o każdej porze dnia. Ważne jest dla nas także, aby mieć wszystkie niezbędne produkty do niewielkich poprawek pod ręką. Dlatego stworzyliśmy dwie kolekcje, dzięki którym dopełnimy dobrze przygotowaną bazę rano i wykonamy nimi makijaż dzienny. Następnie, za pomocą kilku ruchów stworzymy mocniejszy, wieczorowy look. Kolekcja SINSKIN You & Mini Me to produkty, które zmieszczą się w każdej torebce! – mówi Adam Prządka, Head of Artistry marki SINSKIN.GLAM SINSKIN BY PATRICIA KAZADI

Najnowsza limitowana kolekcja naszej Ambasadorki to: paleta rozświetlaczy dedykowana dla różnych karnacji, Brownie i Blondie, pędzelek wachlarzowy oraz cienie z formulacją Bouncy w dwóch kolorach. Linia prezentuje wszystko to, co ważne w dzisiejszym świecie makijażu: produkty wysokiej jakości w minimalistycznej formie o wielopłaszczyznowym zastosowaniu!Moje marzenie o własnej kolekcji spełniło się! Co najfajniejsze, nadal trwa! ponieważ w tym roku, razem z zespołem SINSKIN, wprowadziliśmy kolejne produkty. W mojej nowej serii nie mogło zabraknąć oczywiście ulubionych rozświetlaczy, tym razem w formie paletki. Do nich, wachlarzowy pędzelek o niezwykle miękkim włosiu. Jest też coś „dla oka”, czyli dwa nowe cienie z formulacją Bouncy, która już skradła serca wszystkich wielbicieli mocnej pigmentacji. Tym razem w dwóch barwach, kojarzących się z moim ukochanym latem! – mówi Patricia Kazadi, Ambasadorka marki SINSKIN.

Facebook messenger